torby papierowe

Czy wiesz, że gdy klienci Twojej restauracji zamawiają jedzenie na wynos lub z dowozem, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na opakowanie? Chcą mieć pewność, że nie przyczyniają się do zaśmiecania środowiska. Właśnie dlatego oferujemy Ci ekologiczne torby i woreczki papierowe do sushi. Są biodegradowalne, co oznacza, że ulegają całkowitemu rozkładowi przy udziale naturalnych procesów. Zadbaj o przyrodę i postaw na rozwiązania, które pozytywnie wpłyną na wizerunek Twojej firmy.

Wygodny transport z biodegradowalnymi woreczkami papierowymi

Aby zadbać o komfort i wygodę podczas transportu poszczególnych potraw, oferujemy opakowania w różnych rozmiarach. Do niewielkiego zestawu sushi wystarczy mała, papierowa torba ekologiczna. Przy większych zamówieniach warto skorzystać z wytrzymalszych uchwytów. Dlatego też każdy duży, biodegradowalny woreczek z papieru wyposażony został w skrętne ucho, które umożliwia transport cięższych produktów. W ten sposób możesz mieć pewność, że zamówione danie dotrze do klienta w idealnym stanie.

Coraz rzadziej właściciele restauracji, kawiarni, a także małych sklepów stosują foliowe reklamówki, dzięki czemu przysługują się przyrodzie. Klienci chętnie wybierają torby papierowe oraz opakowania z biodegradowalnych materiałów. W naszej hurtowni Bamirpack znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, które umożliwią dostarczanie potraw, wypieków, a także innych wyrobów na wynos, bez obaw o to, że siatka się zerwie. Artykuły, które sprzedajemy są wytrzymałe. Sam sprawdź!

Dlaczego warto kupić torby papierowe od Bamirpack?

Proponowane przez nas akcesoria mają różne pojemności, od najmniejszych, które pomieszczą kilka słodkich wypieków, do największych, do których zmieści się nawet tort. Wiele z nich ma skręcane szare rączki lub szerokie uszy. Torby papierowe, jakie dostarcza nasza hurtownia, są idealne do transportowania dań różnego rodzaju. Cena jest bardzo przystępna (od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych). Opakowania zbiorcze zwykle mają po 250 sztuk. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze torebki!