pojemniki na sushi

Wyświetlanie 1–18 z 19 wyników

Prowadzisz restaurację, w której serwujesz japońskie potrawy? Chcesz zacząć sprzedawać jedzenie na wynos i poszukujesz odpowiednich pudełek, które umożliwią klientom komfortowy transport ulubionych przysmaków w dowolne miejsce? Proponujemy wysokiej jakości Torres ekologiczne opakowania i pojemniki na sushi dla przedsiębiorców z sektora gastronomii. Jesteśmy jednym z największych producentów tych wyrobów w całej Europie, a nasza hurtownia prężnie się rozwija. Sprawdź, co mamy do zaoferowania!

Jakie pojemniki na sushi kupisz w Bamir-Pack?

U nas zamówisz różnorodne http://syris.fr/?powtovuylust=rencontre-femme-calvi&227=37 ekologiczne opakowania do sushi, takie jak np.:

tacki z biodegradowalnego papieru (można nałożyć jedną na drugą, aby przykryć danie),
• zamykane pudełka z okienkiem lub bez.

site de rencontres sherbrooke Opakowanie do sushi od Bamir-Pack jest przede wszystkim w 100% bezpieczne i higieniczne. Do tego ma powłokę odporną na przeciekanie, co sprawdza się nawet po włożeniu do środka tłustych potraw. Jest także wyjątkowo szczelne i poręczne, dlatego łatwo przenosi się w nim jedzenie. U nas znajdziesz wiele rozmiarów tych wyrobów. Kup je już dziś!