pudła

Pizza to potrawa najczęściej zamawiana na wynos w naszym kraju. W związku z tym oferta naszego sklepu z opakowaniami kartonowymi obejmuje również klasyczne, solidnie wykonane kartonowe pudełka do pizzy. Proponowane opakowania dostępne są w kilku różnych rozmiarach. Wymiary zostały dobrane na podstawie standardowych rozmiarów pizzy. Wszystkie pudełka do pizzy dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Dodatkowo, oferujemy naszym klientom możliwość nadruku na opakowaniu, co będzie stanowić dodatkową formę reklamową – znaleźć się tam może logo, hasło reklamowe, jak również numer telefonu. Nasze produkty to przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz duża niezawodność. Wykonujemy również pudła pod zamówienie w niestandardowych formach oraz wymiarach.

W tej kategorii kupisz wysokiej jakości ekologiczne pudełka na pizzę 42 x 42 cm, 50 x 50 cm i 32 x 32 cm (standardowe wymiary restauracyjne). Jeśli przygotowujesz ten włoski przysmak w innym rozmiarze, nie musisz się martwić – nasze wyroby produkujemy także na zamówienie według Twoich zaleceń. Prezentowane przez nas produkty są przede wszystkim solidne i nie łamią się podczas transportu. Wszystkie wykonujemy z 3-warstwowego kartonu, dlatego możesz liczyć na przystępne ceny, zwłaszcza jeśli zainwestujesz w większą liczbę artykułów. Oferujemy dwa warianty kolorystyczne: biały i szary. Zamów je już dziś!

Pudełka na pizzę od Bamir-Pack

Dużą zaletą dostępnych w naszym sklepie ekologicznych pudełek na pizzę o rozmiarach 42 x 42, 50 x 50 i 32 x 32 cm jest to, że możemy nadrukować na nich wybrane przez Ciebie dane. Mogą to być: numer telefonu, nazwa pizzerii, hasła reklamowe czy Twoje logo. Opakowania bezproblemowo się składa. Na dodatek zapobiegają szybkiemu stygnięciu – dzięki temu ten smaczny, włoski wyrób dotrze do klienta ciepły i świeży. Skorzystaj z naszej oferty!