Opakowania do burgerów

Wyświetlanie 1–18 z 53 wyników

Jesteś właścicielem lokalu serwującego burgery? A może dopiero myślisz o rozpoczęciu takiej działalności? W jednym i drugim przypadku powinieneś pamiętać o zaopatrzeniu obiektu w http://liseuse-numerique.fr/wp-cron.php?doing_wp_cron=1693578366.7996430397033691406250 jednorazowe opakowania, które umożliwią przechowywanie oraz sprawne dostarczenie jedzenia zamówionego na wynos. W hurtowni internetowej Saint-Maur-des-Fossés BamirPack.pl dostępne są http://mairie-sornay.fr/elections-legislatives-2017-resultat-2nd-tour/ ekologiczne pudełka na burgery w wielu rozmiarach i kształtach do wyboru. Dzięki dużej różnorodności szybko znajdziesz warianty opakowań idealnie dopasowane do potrzeb Twojego lokalu.

Jednorazowe pudełka zabezpieczają zawartość przed zgnieceniem i zniekształceniem. Nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością, gdyż nie zawierają toksycznych substancji i nie zmieniają jej smaku ani zapachu. Ułatwiają bezpieczne przechowywanie i dostawę zapakowanych dań pod wskazany adres. Są idealne nie tylko do burgerów, ale także frytek belgijskich i ziemniaczanych łódeczek. Zapoznaj się już teraz z naszą pełną ofertą pudełek i zamów ich w takiej ilości, jaką potrzebujesz!

Jednorazowe pudełka na burgery

Nasze ekologiczne opakowania do burgerów wykonane z tektury to prawdziwy klasyk. Są łatwe do otwarcia, a w dodatku nie przemakają od tłuszczu i dobrze utrzymują temperaturę. Korzystanie z nich pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Wybierając je, zarówno Ty, jak i klienci Twojego lokalu, ograniczycie ilość odpadów. Jednorazowe opakowania na burgery, szczególne kupowane w ilościach hurtowych, mają bardzo korzystne ceny. Są tańsze od plastikowych, a ponadto bezpieczniejsze w użytkowaniu.

Jako producenci jednorazowych pudełek umożliwiamy wykonanie trwałego nadruku o bardzo wyraźnych konturach. To bardzo skuteczne narzędzie marketingowe, które sprawdzi się zwłaszcza podczas zlotu food trucków, imprez branżowych czy targów gastronomicznych. Jeśli chcesz dołożyć cegiełkę do ratowania środowiska, a także zwiększyć sprzedaż i zaufanie klientów, już teraz złóż zamówienie na biodegradowalne akcesoria do serwowania dań typu fast food. Zapewniamy szybką realizację i indywidualną wycenę.