Opakowania do sushi

Wyświetlanie 1–18 z 91 wyników

Prawdopodobnie każdy miłośnik kuchni japońskiej przynajmniej raz w życiu spróbował sushi. Jedzenie surowej ryby i owoców morza stało się szalenie popularne na całym świecie, także w Polsce. Z roku na rok powstaje coraz więcej knajp serwujących ten azjatycki przysmak. Jeśli jesteś właścicielem jednej z nich lub dopiero myślisz o założeniu własnej restauracji, powinieneś zadbać o najwyższej jakości http://marmolejo.org/?sryvparawi=costa-rica-para-solteros&dd5=ed opakowania jednorazowe do sushi.

Nawet najlepszej jakości danie traci świeżość oraz smak, jeśli jest niewłaściwie zapakowane i przechowywane. W hurtowni internetowej BamirPack.pl przygotowaliśmy bogatą ofertę Bahula tacek i naczyń jednorazowych, dzięki którym będziesz mógł zaoferować swoim klientom sprzedaż na wynos. Mamy opakowania na sushi w wielu rozmiarach i kształtach, z okienkiem lub bez. Szeroki asortyment pozwoli Ci wybrać pudełka, które spełnią właściwie swoje zadanie, jakim jest estetyczne pakowanie żywności.

Ekologiczne tacki i naczynia do sushi

Co wyróżnia nasz asortyment? Oferowane http://palawork.it/?charka=donne-mature-cercano-sesso&d69=fd opakowania jednorazowe są przyjazne środowisku. Do ich produkcji używamy m.in. bioplastiku PLA, trzciny cukrowej i pulpy drzewnej. Są to materiały nietoksyczne, biodegradowalne i nadające się do recyklingu. Produkty te mają niezbędne atesty i spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. W przeciwieństwie do pudełek plastikowych, nie zawierają szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych.

Nasze jednorazowe naczynia i tacki do sushi to doskonały wybór dla osób mających na uwadze kwestie ochrony środowiska, a także świetna wizytówka każdej restauracji. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wykonać na nich nadruk – dzięki temu opakowania stworzą dobry wizerunek przedsiębiorstwa, dając szanse na wyróżnienie się pod względem kolorystycznym i estetycznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pełną ekologicznych naczyń i tacek, które można zamówić z dostawą pod wskazany adres. Do wyceny każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.