Opakowania z trzciny

Wyświetlanie 1–18 z 47 wyników

Poszukujesz alternatywnych rozwiązań do swojej placówki gastronomicznej, bo wiesz, że plastik to przeżytek? A może planujesz dużą imprezę na świeżym powietrzu i potrzebujesz naczyń, które są biodegradowalne? U na kupisz ekologiczne opakowania z trzciny cukrowej w różnych rozmiarach i kształtach.

Pojemniki przystosowane są do maszyn zgrzewających, dzięki czemu dostarczanie posiłków na wynos będzie łatwe i przyjemne. Boisz się, że mogą przeciekać? Spokojnie, produkty od Bamirpack są trwałe, szczelne, a także wytrzymują wysoką oraz niską temperaturę. Zapoznaj się z ofertą i wybierz najlepsze wyroby, które przydadzą się na biwaku lub w restauracji!

Jakie opakowania z trzciny cukrowej możesz u nas kupić?

Wśród naszych propozycji jest kilkadziesiąt różnych ekologicznych, biodegradowalnych opakowań z trzciny cukrowej, czyli m.in.:

  • talerzyki typu fingerfood i tacki owalne, kwadratowe, prostokątne,
  • pojemniki obiadowe dwudzielne i trójdzielne, a także niedzielone,
  • miski z wieczkami,
  • okrągłe miseczki,
  • wieczka do kubków na kawę.

Dlaczego warto kupić opakowania z trzciny cukrowej?

Z trzciny cukrowej powstaje cukier, a z odpadów z tego procesu wysokiej jakości biodegradowalne i ekologiczne opakowania. Dużą ich zaletą jest to, że bardzo szybko się rozkładają – po ok. 60. dniach. Na dodatek to naturalny materiał pozbawiony toksycznych oraz szkodliwych dla środowiska substancji. Doskonale nadają się one do przechowywania oraz transportu żywności. Można je także podgrzewać i mrozić. W Bamirpack kupisz je w przystępnej cenie. Zachęcamy do zamawiania wyrobów!