papierowe

Wyświetlanie 1–18 z 39 wyników

Jeśli chcesz sprzedawać jedzenie na wynos, musisz posiadać różne rodzaje tacek oraz boksów, a także torby papierowe szare na większe zamówienia. W naszym sklepie internetowym kupisz przede wszystkim http://vedantaiowa.org/?makrosyt=who-is-james-maslow-dating-2018&b8f=1e ekologiczne papierowe opakowania obiadowe lub pudełka w różnych formach i rozmiarach. Materiał, z jakiego są wykonane, to twarda, wielowarstwowa tektura, która jest solidna i długo utrzymuje właściwą temperaturę posiłku. Dajemy gwarancję, że to produkty, które są odporne na przeciekanie tłuszczu. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Jakie ekologiczne opakowania papierowe kupisz w Bamir-pack?

W tej kategorii znajdziesz nie tylko http://izadia.anglet.fr/?siniytraktor=rencontre-trans-ttbm&63b=d6 papierowe pudełka obiadowe, ale także takie opakowania, jak:

• boksy na kurczaka, sushi czy kebab,
• miski kraft (małe, duże, średnie),
• torby papierowe szare,
• talerze.

Do wyróżnionych pojemników dokupisz również wieczka w różnych rozmiarach. Nasze biodegradowalne produkty docenią zwłaszcza osoby, dla których ochrona środowiska jest niezwykle ważna. Dzięki tym artykułom przyciągniesz klientów żyjących według zasady zero waste czy wegan. Zachęcamy do zakupu!