papierowe

Wyświetlanie 1–18 z 48 wyników

Jeśli chcesz sprzedawać jedzenie na wynos, musisz posiadać różne rodzaje tacek oraz boksów, a także torby papierowe szare na większe zamówienia. W naszym sklepie internetowym kupisz przede wszystkim http://mairie-sornay.fr/accueil-sornay-haute-saone/vivre-sornay/culte/.git/HEAD ekologiczne papierowe opakowania obiadowe lub pudełka w różnych formach i rozmiarach. Materiał, z jakiego są wykonane, to twarda, wielowarstwowa tektura, która jest solidna i długo utrzymuje właściwą temperaturę posiłku. Dajemy gwarancję, że to produkty, które są odporne na przeciekanie tłuszczu. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Jakie ekologiczne opakowania papierowe kupisz w Bamir-pack?

W tej kategorii znajdziesz nie tylko http://ocan.com.mx/?chydesa=palau-solit%C3%A0-i-plegamans-mujer-busca-hombre&ada=5d papierowe pudełka obiadowe, ale także takie opakowania, jak:

• boksy na kurczaka, sushi czy kebab,
• miski kraft (małe, duże, średnie),
• torby papierowe szare,
• talerze.

Do wyróżnionych pojemników dokupisz również wieczka w różnych rozmiarach. Nasze biodegradowalne produkty docenią zwłaszcza osoby, dla których ochrona środowiska jest niezwykle ważna. Dzięki tym artykułom przyciągniesz klientów żyjących według zasady zero waste czy wegan. Zachęcamy do zakupu!