Opakowania do pizzy

Wyświetlanie 1–18 z 131 wyników

Każdego roku na świecie sprzedaje się ponad 3 miliardy pizz, a według statystyk branżowych, co najmniej 1/3 to zamówienia realizowane na wynos lub w dostawie. Aby obsłużyć je wszystkie, trzeba dysponować odpowiednią ilością opakowań. W hurtowni internetowej BamirPack.pl znajdziesz kartony i pudełka na pizzę różniące się wielkością i kolorem. Wystarczy, że wybierzesz produkt o właściwych rozmiarach, podasz liczbę, a my dostarczymy Twoje zakupy pod wskazany adres dostawy.

Nasze ekologiczne opakowania na pizzę to absolutne must have, jeśli prowadzisz lokal oferujący zamówienia na telefon bądź z odbiorem osobistym. Zapoznaj się z ofertą produktową, złóż zamówienie i dołóż cegiełkę do ratowania środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby asortyment był jak najwyższej jakości i odpowiadał wymaganiom wszystkich klientów.

Ekologiczne kartony na pizzę – zamów z dostawą

Każdy uwielbia pyszne, chrupiące ciasto ze smacznymi dodatkami. Ale to, co sprawia, że zachowuje ono swój smak, aromat oraz właściwą temperaturę, jest biodegradowalne, ekologiczne opakowanie. W przeciwieństwie do plastiku czy aluminium, tektura nie zawiera szkodliwych substancji, dlatego idealnie nadaje się do pakowania pizzy. Kartony i pudełka dostępne w naszej hurtowni są trzywarstwowe, dzięki czemu nie przemakają tłuszczem ani wodą. Co więcej, nie wymagają gospodarowania czasu i miejsca do uprzątnięcia i umycia – wystarczy je zgnieść i wyrzucić. Stosując kartonowe opakowania w swojej pizzerii, pokażesz klientom, że jesteś przedsiębiorcą, który ceni bezpieczne dla natury rozwiązania.

Jako producenci kartonów umożliwiamy ich wygodną personalizację. Pudełka z nadrukiem pomogą Ci wypromować swoją markę niezależnie od tego, czy prowadzisz lokal stacjonarny, obsługujesz mobilną furgonetkę, czy zapewniasz catering na festiwalach, pokazach lub innych wydarzeniach. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a przedstawimy Ci dokładny kosztorys. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem hurtowni internetowej BamirPack.pl.